MSPD2018-E50SM
Mfr.Part #
MSPD2018-E50SM
Datasheet
MSPD2018-E50SM
Description
SAMPLING PHASE DETECTOR, E50SM
Stock
30
Frequency :
100MHz ~ 22GHz
Package / Case :
E50SM
Supplier Device Package :
E50SM
Datasheets
MSPD2018-E50SM
Basic Instructions
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 10PF 200V SMD
    CAP SILICON 47PF 10% 50V SMD